774 162 396
> Titulní stránka > Nabídka pro > Dárek pro prarodiče > BONECO U200

BONECO U200

BONECO U200 – Praktický zvlhčovač vzduchu s osvětlením a zásobníkem na vonné esence.
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BONECO U200 - náhled umístění zvlhčovače v interiéru. Při provozu je nezbytný volný prostor kolem přístroje z důvodu lepší cirkulace vzduchu.
U200 - pohled na přístroj v provozuU200 - při provozu je možné zapnout modré prosvícení zásobníku vodyU200 - detail výstupního komínku mlžinyU200 - pokud v přístroji dojde voda, tak se automaticky vypne tvorba mlžiny a rozsvítí se červené prosvícení zásobníkuU200 - postup při doplňování vody do zásobníku - nejprve sejměte výstupní komínek, vyjmutí usnadní nástroj, v tomto případě čistící čtětečekU200 - postup při doplňování vody do zásobníku - zdvihnutí zásobníku ze základnyU200 - postup při doplňování vody do zásobníku - odšroubování uzávěru zásobníku, nyní je možné do zásobníku doplnit vodu. Na víčku zásobníku je přišroubován demineralizační filtr.U200 - postup při doplňování vody do zásobníku - pro snadnější manipulaci je zásobník vybaven úchytemU200 - pohled na zadní stranu zvlhčovače vzduchu, vlevo je výsuvný zásobník pro aromaesenci (otevření a doplnění je zobrazeno na následujících obrázcích), vpravo je detail napájecího konektoru a přepínače, kterým je možné zanout / vypnout modré prosvětlení zásobníku vodyU200 - detail zapojení napájecího kabelu od síťového adaptéruU200 - detail vysunutého zásobníku aroma esenceU200 - detail vysunutého zásobníku aroma esence U200 - doplňování vonného oleje do zásobníku. Na textilii (je součástí balení) nakapejte několik kapek aroma oleje, který máte rádi a vyhovuje vám. U200 - pohled na vnitřní uspořádání přístroje. Žlutý čistící kartáček slouží k odstranění případných nečistot z krystalu. Zřetelné je i umístění stříbrné ionizační tyčinky, která zajišťuje hygienickou nezávadnost vody.U200 - naznačení vhodného způsobu čištění krystalu. K jeho čištění používejte vždy přiložený štěteček, případně jiný vhodný měkký materiál. Použití tvrdých nebo ostrých předmětů může způsobit poškození a následnou nefunkčnost krystalu a celého přístroje.U200 - zvlhčovač v rozloženém stavu. Odleva vzadu zásovník na vodu a základna přístroje, před nimi komínek výstupní mlžiny, zásobník aroma esence, stříbrná ionizační tyčinka, čistící štěteček, víčko zásobníku s našroubovaným demineralizačním filtrem a napájecí síťový adaptér.

Praktický zvlhčovač vzduchu s osvětlením a zásobníkem na vonné esence.

Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do prostorů s plochou do 50 m². Má velmi jednoduchou funkci a ovládání. Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost komponentu. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300 g mlžiny za hodinu.

Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační patronu, stříbrnou ionizační tyčinku a zásobník na parfém.

Demineralizační patrona odstraňuje minerály z vody, pro její dlouhou životnost je vhodné používat převařenou vodu. Ionizační stříbrná tyčinka zbavuje vodu více než 650 druhů mikroorganismů a udržuje vodu hygienicky čistou a nezávadnou. Její účinnost je 1 rok. Tyčinka má samoregulační účinky a její funkce využívá antibakteriálních vlastností stříbra, její funkce není založena na chemických reakcích.

Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.

Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, umožňuje to snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že dojde voda, se prosvětlení změní na červenou barvu, kterou není možné vypnout.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 1,8 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 3,5 litru
příkon 20 W
rozměry (dך×v) 24 × 12 × 26,3 cm
vhodný pro místnost do 50 m²
zvlhčovací výkon 300 ml/hod
výrobce
kódU200

 

dostupnostskladem
cena s DPH2290 Kč

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO U200 (PDF, 846 kB)

Souvisejicí produkty

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru