774 162 396
> Titulní stránka > Nabídka pro > Novinky v sortimentu > BONECO P500

BONECO P500

BONECO P500 –  Čistička vzduchu BONECO P500 je díky špičkovým čistícím parametrům velmi vhodným přístrojem pro úpravu vzduchu alergikům, astmatikům a všem dalším osobám s dýchacími potížemi.
BONECO P500 - celkový pohled na čističku vzduchuBONECO P500 - celkový pohled zezaduBONECO P500 - sejmutý čelní panel a kazeta filtruBONECO P500 - jiný pohled na vyjmutou kazetu filtruBONECO P500 - detail dálkového ovladače, kterým je možné ovládat všechny funkce čističky vzduchuBONECO P500 - Detail filtru Allergy, tento filtr (označení BONECO A501) je vhodný pro čištění vzduchu pro astmatiky, alergiky a osobys jinými dýchacími potížemiBONECO P500 - Detail filtru Baby, tento filtr (označení A502) je vhodný do běžných domácností, kde chce uživatel vytvořit příjemné zdravé prostředíBONECO P500 - Detail filtru Smog, tento filtr (označení A503) je nejvhodnější do prostorů s kuřáky, do okolí rušných cest a silnic a obecně do prostředí s průmyslově znečištěným vzduchem

Čistička vzduchu BONECO P500 je díky špičkovým čistícím parametrům velmi vhodným přístrojem pro úpravu vzduchu alergikům, astmatikům a všem dalším osobám s dýchacími potížemi.

Čistič vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným pro potřeby alergiků. Podle své konkrétní potřeby můžete poté zvolit také filtr „BABY“ určený pro rodiny s dětmi nebo „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, do center měst a podobně zatížených prostorů.

Indikace kvality vzduchu pomocí LCD displeje, přístroj je vybaven snímačem částic

Provozní režimy je možno zvolit podle konkrétní sitauce (automatický režim, noční režim, ruční nastavení výkonu, časovač)

Zásobník na aromaesence, zvolte si oblíbenou vůni. Volte kvalitní, 100 % přírodní esenciální oleje, které jsou určeny k rozptylu do ovzduší. používejte je střídmě a opatrně. Postupujte podle pokynů a upozornění uvedených na obalech esenciálních olejů.

Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze, který je ke stažení níže na této stránce.

Vlastnosti filtru ALLERGY:
Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu. Tím snižuje náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků, skládá se z předfiltru, speciální vrstvy pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, zvířecí srst, viry, mikroorganismy, roztoče a jejich výtrusy, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Vlastnosti filtru BABY:
Udržuje vaši rodinu v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Vlastnosti filtru SMOG:
Filtr vhodný do prostorů s kuřáky a do městské zástavby, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy aktivního uhlíku.

Produktové video:

hlučnost 25 – 60 dB(A) (dle zvoleného režimu)
hmotnost 7,35 kg bez filtru (8,2 kg s filtrem BABY)
napájení 230 V / 50 Hz
příkon 30 W
rozměry (dך×v) 22,4 × 45 × 64,2 cm
vhodný pro místnost do 28 m² / 70 m³
výkon 258 m³/h (CADR), max. průtok vzduchu 300 m³/hod
výrobce
kódP500

 

dostupnostskladem
cena s DPH12990 Kč

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO P500 (PDF, 1 MB)

Souvisejicí produkty

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru