774 162 396
> Titulní stránka > Nabídka pro > Novinky v sortimentu > Pelo U14

Pelo U14

Pelo U14 – Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s bezkontaktním plněním za výhodnou cenu.
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - zvlhčovač s bezkontaktním plněním vody je vhodný do dětských a obývacích pokojů, ložnic, bytů a dalších menších prostorůUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - pohled na horní stranu zvlhčovače, odsuvná dvířka plnění vody jsou zavřenáUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - pohled na horní stranu zvlhčovače, odsuvná dvířka plnění vody jsou otevřená, v této konfiguraci je možné plnit zásobník vodouUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - pohled na horní stranu zvlhčovače po sejmutí horního krytu, také tímto způsobem je možné doplnit voduUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - pohled do vnitřního prostoru zvlhčovačeUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - bezkontaktní plnění zvlhčovače vodou, po odsunutí dvířek na horní straně lze velmi snadno doplnit, snižuje se riziko rozlití vodyUltrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 - celkový pohled na zapnutý zvlhčovač

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s bezkontaktním plněním za výhodnou cenu.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Pelo U14 se studenou mlžinou s výkonem až 300 ml/h je vhodný do domácností, obývacích a dětských pokojů a dalších menších prostorů. Má velmi jednoduché ovládání a unikátní způsob plnění vodou shora, což usnadňuje manipulaci a snižuje riziko rozlití vody na minimum. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300 ml mlžiny za hodinu.

Zvlhčovač je prosvětlen velice jemným, tlumeným osvětlením, které mění svou barvu. Toto osvětlení signalizuje správnou funkci zvlhčovače a přitom neruší ani v noci.

Ve spodní části zvlhčovače je přihrádka se vzduchovým filtrem, kam je možné vložit kosmetický tampón s několika kapkami aroma esence.

hlučnost < 30 dB dB (A)
hmotnost 1 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 3 litry
příkon 30 W
rozměry (dך×v) 23 × 14 × 27,5 cm
vhodný pro místnost do 40 m²
zvlhčovací výkon 300 ml/h
výrobce
kódU14

 

dostupnostskladem
cena s DPH1290 Kč

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Pelo U14 (PDF, 1018 kB)

Souvisejicí produkty

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru