774 162 396
> Titulní stránka > Rozbaleno > Lanaform Living

Lanaform Living

Lanaform Living – Výkonný ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Living má vestavěný difuzér aroma esencí a má neotřelý, moderní design.

Výkonný ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Living má vestavěný difuzér aroma esencí a má neotřelý, moderní design.

Popis stavu produktu:
Výstavní kus na prodejně. Přístroj byl několikrát vybalen, nikdy nebyl uveden do provozu. 100% stav, plná záruka 2 roky, sleva 20% (618 Kč).

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Lanaform Living zaujme především svým čistým, minimalistickým moderním vzhledem. Vysoký zvlhčovací výkon až 350 ml/hod je doplněn možností parfemace vzduchu.

Zvlhčovací výkon lze skokově nastavit ve třech základních režimech (nízký / střední / vysoký). Každý z těchto režimů je signalizován barevnou indikací. Čtvrtým režimem je noční provoz. Ve všech režimech je možné aktivovat také časovač na omezení doby provozu. Všechny funkce je možné ovládat také dálkovým ovladačem.

V horní části výstupního komínku je zásobník na aroma esenci. Můžete použít libovolnou běžně dostupnou vůni. Tím si kromě zdravého vlhkého vzduchu vytvoříte i příjemné prostředí provoněné oblíbenou vůní.

Zásobník vody má objem 2,8 litru. Při chodu na maximální zvlhčovací výkon (350 ml/hod) je tato zásoba dostatečná na 8 hodin provozu.

Jako parfém je možno použít běžnou komerčně dostupnou esenci, nejčastěji používané jsou citrusové vůně, eukalyptus, jehličnany, levandule apod.

výrobceLANAFORM
kódLA120602

 

původní cena2940
cena2472
 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru