774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > Microlife BPA2 Basic

Microlife BPA2 Basic

Microlife BPA2 Basic – Kvalitní tonometr s pětiletou zárukou za dobrou cenu.
Tlakoměr Microlife BPA2 Basic - celkový pohled na tlakoměr s manžetou. V balení je manžeta pro obvod paže 22 - 42 cm.BPA2 Basic - čelní pohled na displej a ovládací prvky. Displej je přehledný s velkými znaky, nahoře v pravém rohu menšími čísly je zobrazen čas, dvě největší čísla zobrazují systolickou a diastolickou hodnotu ktrevního tlaku, menší číslo v pravém spodním rohu zobrazuje puls. V levé horní části displeje je šipka směřující k barevé stupnici, tato stupnice graficky zobrazuje, do jaké skupiny spadá naměřená hodnota (nízký tlak, optimální tlak, zvýšený, vysoký nebo příliš vysoký krevní tlak). Pod displejem jsou ovládací tlačítka, hlavní velké tlačítko pro zapnutí / vypnutí a po stranách menší tlačítka pro nastavení času a zobrazení paměti.BPA2 Basic - pohled na obsah balení. S tlakoměrem je dodáván navíc síťový adaptér za 1 Kč.

Kvalitní tonometr s pětiletou zárukou za dobrou cenu.

Digitální tonometr Microlife BPA2 Basic je kvalitní tlakoměr pro měření krevního tlaku, pulsu a srdeční arytmie. Je ideálním tlakoměrem do domácnosti.

Tlakoměr Microlife BPA2 Basic byl zkonstruován s ohledem na snadnou a jednoduchou obsluhu při zachování maximální možní přesnosti. Tlakoměr zobrazuje výsledek na displeji s velkými znaky. Displej je přehledný a srozumitelný. Prvkem navíc je digitální ukazatel úrovně naměřeného tlaku, kdy grafický znak přehledně přiřadí naměřenou hodnotu do příslušného rozsahu krevního tlaku.

Komfortní manžeta vyhovuje svým rozměrem i provedením všem skupinám uživatelů. Přesnost měření, pohodlí pacienta ani jiné funkce nejsou nijak ovlivněny ani rozměrem ruky v krajních mezích použitelného rozsahu.

Prodej tohoto modelu byl ukončen.

napájení 4 × tužková baterie 1,5 V, LR06, vel. AA, síťový adaptér 230 V / 50 Hz / 6 V
přesnost měření Krevní tlak ±3 mmHg, puls ±5 % z naměřené hodnoty
rozsah měření Krevní tlak 20 - 280 mmHg, tepová frekvence 40 - 200 tepů/min
výrobceMICROLIFE
kódBPA2Basic

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Microlife BPA2 Basic (PDF, 3 MB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru