774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO E2441

BONECO E2441

BONECO E2441 – Moderní zvlhčovač vzduchu s elegantním vzhledem a přirozeným principem zvlhčování se stal vítězem soutěže Red Dot Award za design. Kromě vzhledu zajisté oceníte snadnou obsluhu v podobě jednoduchého plnění vody do zásobníku a otočného ovládacího knof
BONECO E2441 - zvlhčovač vzduchu BONECO E2441 bílý v interiéruBONECO E2441 - po sejmutí horní části zvlhčovače je dobře přístupný zvlhčovacé kapilární filtr, stříbrná ionizační tyčinka a prostor pro umístění aroma esenceBONECO E2441 - detail spodní části zvlhčovače, dobře je patrné umístění stříbrné ionizační tyčinky a zásobníku pro aroma esenci

Moderní zvlhčovač vzduchu s elegantním vzhledem a přirozeným principem zvlhčování se stal vítězem soutěže Red Dot Award za design. Kromě vzhledu zajisté oceníte snadnou obsluhu v podobě jednoduchého plnění vody do zásobníku a otočného ovládacího knof

Studený zvlhčovač vzduchu BONECO E2441 pracuje na principu studeného odparu s přirozenou samoregulací vlhkosti. Je energeticky nenáročný, při nejvyšším výkonovém stupni je příkon 11 W. Kvalitní použité komponenty zaručují tichý a spolehlivý provoz.

Přístroj je kombinací mimořádně elegantního designu a neuvěřitelně snadné obsluhy. Zvlhčování vzduchu ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky vestavěnému zásobníku na aroma esence můžete kromě zvlhčování naplnit svou domácnost oblíbenou vůní. Pokud dojde voda v zásobníku, přístroj se automaticky vypne a zároveň se rozsvítí kontrolka, která připomene naplnění vodou.

Produktové video:

Vlastnosti zvlhčovače Boneco E2441:

Součástí balení: Stříbrná ionizační tyčinka (Ionic Silver Stick – ISS) využívá anti-mikrobiální vlastnosti stříbra a poskytuje mikrobiologickou ochranu kvality vody. ISS se aktivuje namočením do vody, kdy začne uvolňovat volné ionty stříbra. Ty hubí 650 typů mikrobů po dobu 1 roku. Zvlhčovací tkanina zajišťuje odpar vody, její životnost je závislá na kvalitě vody.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

_____________­________________________­_______________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Studené zvlhčovače vzduchu se na první pohled poznají podle toho, že z nich nestoupá žádná viditelná pára, jako je tomu u ostatních typů. Studená vodní pára, kterou uvolňují, je už totiž rozptýlena ve vzduchu. Ke studenému odparu dochází tak, že ve zvlhčovači jsou umístěny buď filtrační kazety (desky), nebo disky, na kterých ulpívá voda z nádržky. Ta je pomocí ventilátoru odpařována a rozháněna do ovzduší. Studený odpar je nejpřirozenější způsob zvlhčování vzduchu. Nemůže při něm dojít k nechtěnému převlhčení vzduchu. Odpaří se jen tolik vody, kolik je schopen vzduch v místnosti pojmout.

hlučnost 25 dB(A)
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 3,8 litru
příkon 20 W
rozměry (dך×v) 32 x 32 x 40 cm
vhodný pro místnost do 40 m² / 100 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon až 220 g/hod
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódE2441

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO E2441 (PDF, 274 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru