774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > Gamma Tlakoměr Control

Gamma Tlakoměr Control

Gamma Tlakoměr Control – Automatický měřič krevního tlaku určený pro každodenní kontrolu. Mějte tlak pod kontrolou díky spolehlivému tlakoměru Gamma.

Automatický měřič krevního tlaku určený pro každodenní kontrolu. Mějte tlak pod kontrolou díky spolehlivému tlakoměru Gamma.

Tlakoměr Gamma Control se snadným ovládáním je velice vhodný pro seniory. Stačí vložit baterie, nasadit manžetu, stisknout knoflík a vyčkat na výsledek. Ten se zobrazí na velkém a přehledném displeji, který je vhodný také pro osoby se slabším zrakem. Tlakoměr zobrazí poslední naměřenou hodnotu. Součástí je pouzdro se zipem, do kterého můžete zabalit tlakoměr na cesty. Napájí se pomocí baterií nebo adaptéru (není součástí balení). Manžeta je vhodná pro obvod paže 22 – 32 cm.

Vlastnosti:

Při dodržování následujících pravidel dosáhnete nejlepšího a nejspolehlivějšího výsledku: Vložte do přístroje baterie nebo jej připojte do sítě pomocí adaptéru. Nasaďte manžetu 2 – 3 cm nad loketní kloub, ideálně ve stejné výšce jako je srdce. Tlak měřte vždy na stejné paži. Zůstaňte 2 minuty v klidu sedět. Nyní zapněte přístroj a vyčkejte na výsledek měření. Během měření se nehýbejte a nemluvte. Během chvíle znáte výši krevního tlaku a počet pulsů.

hmotnost 355 g (bez baterií)
napájení 4 x AA 1,5 V (baterie jsou součástí balení)
rozměry (dך×v) 138 x 96 x 50 mm
rozsah měření Tlak: 30 - 280 mmHg, Pulz: 40 - 199 tepů / min
záruční doba 5 let
výrobceGAMMA
kódgamma control

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Gamma Tlakoměr Control (PDF, 1 MB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru