774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > Gamma Tlakoměr Plus

Gamma Tlakoměr Plus

Gamma Tlakoměr Plus – Automatický pažní měřič krevního tlaku s velkým displejem a pamětí až na 90 posledních měření se stane vaším spolehlivým pomocníkem na cestě ke zdraví.

Automatický pažní měřič krevního tlaku s velkým displejem a pamětí až na 90 posledních měření se stane vaším spolehlivým pomocníkem na cestě ke zdraví.

Spolehlivý tlakoměr Gamma Plus s extra velkým displejem, který je vhodný i pro osoby se slabým zrakem. Je vybaven manžetou kónického tvaru, která je určená pro obvod paže 22 – 32 cm. Má paměť na posledních 90 měření a umí detekovat srdeční arytmie. Tlakoměr vyhodnotí výsledek měření a výši rizika zobrazí na barevné stupnici. Součástí balení je měkký obal, do kterého můžete uschovat tlakoměr na cesty. Napájení tlakoměru je možné buď pomocí baterií (4 x AA) nebo adaptéru, který je součástí balení.

Vlastnosti:

Při dodržování následujících pravidel dosáhnete nejlepšího a nejspolehlivějšího výsledku: Vložte do přístroje baterie nebo jej připojte do sítě pomocí adaptéru. Nasaďte manžetu 2 – 3 cm nad loketní kloub, ideálně ve stejné výšce jako je srdce. Tlak měřte vždy na stejné paži. Zůstaňte 2 minuty v klidu sedět. Nyní zapněte přístroj a vyčkejte na výsledek měření. Během měření se nehýbejte a nemluvte. Během chvíle znáte výši krevního tlaku a počet pulsů.

hmotnost 380 g (bez baterií)
napájení 4 x AA 1,5 V nebo síťový adaptér (adaptér součástí balení)
rozměry (dך×v) 96 x 130 x 60 mm
rozsah měření tlak (30 - 280 mmHg), puls (40 - 199 tepů / min)
záruční doba 5 let
výrobceGAMMA
kódgamma plus

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Gamma Tlakoměr Plus (PDF, 1 MB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru