774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > Lanaform Delight Mattress

Lanaform Delight Mattress

Lanaform Delight Mattress – S Masážní matrací Delight Mattress zažijete hned několik možností masáží v jednom přístroji. Matrace vás nejen zahřeje, ale je také vybavena vibračními plochami a podložkou na Shiatsu masáž.

S Masážní matrací Delight Mattress zažijete hned několik možností masáží v jednom přístroji. Matrace vás nejen zahřeje, ale je také vybavena vibračními plochami a podložkou na Shiatsu masáž.

Masážní matrace Delight Mattress je vibrační matrace s akupresurní a Shiatsu podložkou. Její relaxační, stimulační a povzbuzující účinky pomohou snížit napětí a svalovou únavu. Aktivujte funkci ohřevu pro uvolnění celého těla. Matrace je vybavena 10 vibračními motory, které jsou rozložené po celé její délce. Vybrat si můžete z 5 přednastavených vibračních režimů a 3 úrovní intenzity. Podložka samotná je vybavena dvěma Shiatsu hlavami s dvojitou rotací. Pro hloubkovou relaxaci je funkce vyhřívání rozložena do třech oblastí: dvě v matraci a jedna v Shiatsu podložce. Všechny tyto funkce lze naprogramovat současně, nebo nezávisle na sobě. Masážní matrace je navíc vybavena ochranou proti přehřátí a automaticky se vypne po 15 minutách používání.

Matrace je vyrobena z příjemného a měkkého materiálu. Stačí se na ni natáhnout, zavřít oči a relaxovat. Delight Mattress nabízí mnoho masáží, které můžete kombinovat dle vašich potřeb a nálady. Shiatsu a akupresurní podložku lze z matrace snadno vyjmout a použít je samostatně. Tyto dvě odnímatelné části, které byste měli mít vždy po ruce, poskytují velmi odlišnou, ale stejně prospěšnou masáž.

Shiatsu je masážní technika, během níž prsty vyvíjejí více či méně silný a dlouhý tlak. Tento tlak se provádí na reflexní body podél meridánů, což jsou neviditelné kanály, kterými proudí energie. Tato technika pomáhá zmírnit fyzické a psychické obtíže, jako je stres, napětí, poruchy trávení nebo bolesti svalů a kloubů. Shiatsu masáž je uvolňující, relaxační a zároveň posilující technika, po níž se budete cítit velmi příjemně. Díky dvěma masážním rotačním hlavicím podložka dokonale napodobí opravdovou Shiatsu masáž.

Akupresurní podložku lze připevnit k matraci nebo ji použít samostatně. Přispívá ke stimulaci reflexních bodů na zádech nebo jiných částech těla. Je inspirována výhodami akupunktury a tradiční čínské medicíny. Podložka je pokryta množstvím malých „květů“, z nichž každý má 26 bodů. Jakmile se položíte na podložku, „květy“ vytvoří díky gravitaci rovnoměrný tlak na četné reflexní body vašeho těla. Tím stimulují tok krve a lymfy a sekreci endorfinů. Akupresurní podložka je výborným pomocníkem v boji s bolestmi zad, svalovým napětím, únavou, stresem a dokonce i s nespavostí.

hmotnost 4,9 kg
záruční doba 2 roky
výrobceLANAFORM
kódLA110316

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Lanaform Delight Mattress (PDF, 1 MB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru