774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > Little Doctor LD-250U

Little Doctor LD-250U

Little Doctor LD-250U – Kvalitní ultrazvukový inhalátor určený pro podpůrnou léčbu dýchacích cest v domácnostech i ordinacích.

Kvalitní ultrazvukový inhalátor určený pro podpůrnou léčbu dýchacích cest v domácnostech i ordinacích.

Ultrazvukový inhalátor LD-205U je zdravotnický přístroj k přeměně tekutého léčiva na jemný aerosol. Jemné, vlhké částice léčiva se dostávají do dýchacího ústrojí, ve kterém je léčivo efektivně absorbováno.

Objem nebulizačního kalíšku je 12 ml. Použít je možné libovolné léčivo doporučené lékařem (mukolytika – přípravky k uvolňování hlenu, expektorancia – přípravky k usnadnění odkašlávání apod.) v dávkování, které je předepsáno. V případě preventivního užití je vhodná Vincentka nebo jiná minerální voda vhodná k inhalaci, fyziologický roztok, nebo další léčivo, které Vám doporučí lékař nebo lékárník. Inhalátor má velmi malý nevyužitelný zbytek léčiva (méně než 1 ml).

Inhalátor má vysoký nebulizační výkon až 1,5 ml/min. Výkon lze regulovat, Stejně tak je možné nastavit i rychlost proudění léčebného aerosolu z inhalátoru.Ve­likost částic léčebného aerosolu je v rozmezí 1 – 5 µm, tento rozsah je vhodný pro léčbu celé dýchací soustavy.

Příprava inhalátoru k použití spočívá v naplnění přístroje přenosovou vodou (doporučujeme používat převařenou nebo destilovanou vodu. Je vhodné tuto vodu ohřát na cca 30 °C, tím se zvýší účinnost a výkon inhalátoru.

Inhalátor je vybavem bohatým příslušenstvím – třemi velikostmi inhalační masky (pro dospělé, dětská a kojenecká), náústkem pro snadnější inhalaci a kompletním propojovacím příslušenstvím (vrapová hadice, spojky).

napájení 230 V / 50 Hz
nebulizační výkon až 1,5 ml/min
příkon 30 W
rozměry (dך×v) 19,3 × 10,5 × 17,8 cm
výrobceLITTLE DOCTOR
kódLD-250U

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Little Doctor LD-250U (PDF, 436 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru