774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO S450

BONECO S450

BONECO S450 – Velmi výkonný parní zvlhčovač je vhodný do domácností, kanceláří, škol  a dalších větších prostorů.
Parní zvlhčovač vzduchu BONECO Healthy Air S450 - celkový pohled na přístroj v provozuS450 - detail displeje přístroje v provozu, režim S450 - detail displeje v okamžiku nastavování časovače (nastaven 4-hodinový provoz, svítí ikona časovače)S450 - detail výstupu mlžiny a zásobníku aromatické esence.S450 - pohled na přístroj v provozu, výstupní pára má příjemnou teplotu, nehrozí popálení párouS450 - plnění zásobníku aroma esencí. Jako vonnou látku můžete použít běžně dostupné esence. Použijte vždy jen několik kapek. Aromatické esence nikdy nepřidávejte do vody!S450 - sejmutí horního krytu. Je nutné ho sejmout v případě doplňování vody a čištění přístroje.S450 - sejmutí výstupní mřížky s integrovaným zásobníkem vonné látkyS450 - zásobník vody, který je po sejmutí horního krytu jednoduše přístupný. Vodu doplňujte vždy pouze do zásobníku, nikdy ji nelijte do přístroje!S450 - výstupní komín lze snadno vyjmout. Vyndává se při čištění a údržbě přístroje.S450 - na tomto obrázku jsou všechny díly přístroje. Vlevo zásobník na vodu s odšroubovaným uzávěrem, při plnění vody se vždy přesvědčte, že je dobře uzavřen. Před přístrojem leží kryt výstupního komínku s integrovaným zásobníkem aroma esence a antiminerální podložka, komínek výstupní páry a o přístroj je opřen horní kryt.S450 - pohled do přístroje po vyndání všech dílů.S450 - pohled do přístroje, uvnitř je pouze antiminerální podložka. Ta do sebe zachycuje především vápník a další látky. Její použití snižuje tvorbu vodního kamene v přístroji. V případě výměny podložky postupujte opatrně, při výměně okamžitě po vypnutí přístroje může být teplá.S450 - pohled do přístroje s nasazeným výstupním komínkemS450 - detail výstupu vzduchu z přístroje do výstupního komínkuS450 - detail zapojení přístrojového napájecího kabelu. Zásuvka je umístěna na zadní straně zvlhčovače.S450 - antiminerální podložky. Vždy do přístroje vkládejte jen jednu podložku. Snižuje zavápnění přístroje. Její životnost je závislá na kvalitě a především tvrdosti vody, obvykle 2 až 4 týdny. Použitá podložka se likviduje do běžného komunálního odpadu. Nové antiminerální podložky jsou dostupné pod označením BONECO A451 a toto náhradní balení obsahuje 6 ks.

Velmi výkonný parní zvlhčovač je vhodný do domácností, kanceláří, škol a dalších větších prostorů.

Parní zvlhčovač vzduchu Boneco S450 je moderní, výkonný přístroj pro použití v domácnostech, školách, kancelářích a dalších prostorech do velikosti 60 m2. Je ideálním zařízením pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří chtějí vytvořit příjemné domácí prostředí.

Pára má příjemnou teplotu na dotek, nehrozí popálení ani opaření. Přístroj je tedy bezpečný a vhodný také pro děti nebo domácí mazlíčky. Parní metoda zvlhčování vzduchu zaručuje hygienický provoz, var vody odstraňuje mikroby a bakterie.

Maximální zvlhčovací výkon až 550 g/hod zaručuje rychlé a efektivní zvlhčování vzduchu. Digitální ovládání a vestavěný hygrostat s rozsahem nastavení 30 – 70 % rH, kvalitní použité komponenty, snadná manipulace, ovládání i údržba, řadí tento model mezi přístroje s dobrým poměrem mezi užitnými vlastnostmi a cenou.

Inteligentní přednastavené funkce AUTO a SLEEP zajišťují ekologický provoz. K údržbě lze využít čistící režim, který automaticky odvápní přístroj. Připomínání údržby a nutnosti doplnit vodu jsou dalšími funkcemi, které usnadňují používání.

Popis parního zvlhčování: Systém parního zvlhčovače ohřeje vodu na teplotu varu. Generovaná pára pomáhá rychle zvlhčit vzduch v místnosti. Horká voda efektivně eliminuje bakterie v páře.

Vlastnosti Boneco S450:

antiminerální podložda A451 – omezuje tvorbu vápníku a vodního kamene v přístroji.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

hlučnost 30 - 40 dB(A)
hmotnost 4,5 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 7 litrů
příkon 160 - 480 W
rozměry (dך×v) 35,5 × 24,0 × 33,4 cm
vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon až 550 g/hod
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódS450

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO S450 (PDF, 421 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru