774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO U350

BONECO U350

BONECO U350 – Komfortní zvlhčovač vzduchu z rodiny Boneco je velice vhodný pro malé a střední prostory. Jeho moderní a nadčasový vzhled ho zařadil mezi držitele ceny za design v prestižní soutěži Red Dot Award. Mimo jiné zajisté oceníte snadnou obsluhu i čištění.
BONECO U350 - horní pohled, vlevo je dvojitý otočný výstup mlžiny, vpravo je odklápěcí víčko pro plnění zvlhčovače vodou. BONECO U350 - Po odklopení víčka lze snadno bezdotykově doplnit vodu. Tato snadná manipulace snižuje riziko rozlití vody nebo poškození přístroje nebo zásobníku. BONECO U350 - Detail do prostoru zásobníku vody během plnění, na odklopeném víčku je umístěn kartáček určený k čištění membrány.BONECO U350 - Detail do prostoru zásobníku vody po naplnění.BONECO U350 - Pohled na zadní stranu přístroje, v levé spodní části je zásobník pro aroma esenci.BONECO U350 - Pohled na zadní stranu přístroje, zásobník na aroma esenci je otevřen.BONECO U350 - Plnění zásobníku aromatickým olejem. Ve zvlhčovači lze používat aroma esence, doplňte vždy pouze několik kapek. Aroma oleje umisťujte pouze do zásobníku, nikdy je nepřidávejte do vody!BONECO U350 - Výstupní tryskou lze regulovat směr výstupu mlžiny. Při čištění ji lze snadno sejmout pomocí čistícího kartáčku.BONECO U350 - Díky modernímu vzhledu je zvlhčovač vhodným doplňkem interiérů. Zvlhčovač má velmi tichý chod a proto ho lze provozovat i v ložnicích.

Komfortní zvlhčovač vzduchu z rodiny Boneco je velice vhodný pro malé a střední prostory. Jeho moderní a nadčasový vzhled ho zařadil mezi držitele ceny za design v prestižní soutěži Red Dot Award. Mimo jiné zajisté oceníte snadnou obsluhu i čištění.

Značka BONECO patří mezi specialisty na zvlhčování vzduchu, což dokazuje i tento velmi oblíbený produkt U350. Ne nadarmo získal cenu za design v prestižní soutěži „Red Dot Award“. Ale není to pouze dokonalý design, co dělá U350 tolik oblíbeným. K jeho dalším neocenitelným přednostem patří velice jednoduché ovládání a snadná údržba. Doplňování vody je maximálně usnadněno díky bezdotykovému plnění zvrchu.

Přístroj je dále vybaven digitálním LED displejem s dotykovým ovládáním, vestavěným vlhkoměrem a nastavitelnou výpustí mlžiny. Provoz je možné nastavit ve 3 výkonnostních stupních, nebo v přednastaveném režimu „AUTO“ pro bezstarostný chod. V létě jistě oceníte občerstvení chladnou mlhou, naopak přes zimu si můžete zvolit mlhu příjemně teplou.

Produktové video:

Princip ultrazvukového zvlhčování:
Díky efektivní vysokofrekvenční technologii se voda přeměňuje na jemnou mlhu a odvádí se do vzduchu ventilátorem. Vodní filtr 2 v 1 A250 AQUA PRO zbaví vodu všech minerálů a tím zajistí zvlhčování vzduchu bez usazenin. Stříbrná ionizační tyčinka Ionic Silver Stick® využívá antibakteriálních účinků stříbra a zajišťuje optimální kvalitu vody.

Do tohoto zvlhčovače je možné přidávat dezinfekci, kterou pak zvhlčovač rozprašuje do prostoru. Nelze použít jakoukoliv dezinfekci, je nutné držet se rad a návodu použití výrobce dezinfekce.

Vlastnosti Boneco U350:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

A250 Aqua Pro – demineralizační patrona omezuje tvorbu vodního kamene a tím brání poškození přístroje. Aktivní uhlík absorbuje nečistoty a odstraňuje zápach z vody. Výrazně snižuje tvrdost vody.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

Produktové video:

_____________­________________________­_______________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu vytváří pomocí vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru z vody mikrokapičky – tzv. mlžinu. Ventilační systém tuto mlžinu vyfukuje do místnosti, kde se jejím odpařením zvyšuje vlhkost vzduchu. Z přístroje vychází jemná, rovnoměrná a jasně viditelná mlha. Ultrazvukové zvlhčovače jsou u spotřebitelů nejoblíbenější, protože mají nízkou spotřebu energie a nízkou hlučnost. Nejvýkonnější zvlhčovače vzduchu jsou obvykle ultrazvukové. Je však třeba dbát na hygienu přístroje a nevyužitou vodu v nádržce měnit před dalším zvlhčováním za čerstvou. Případné bakterie rozmnožené ve stojaté vodě by se totiž mohly dostávat do vzduchu.

hlučnost < 45 dB(A)
hmotnost 2,74 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 5 litrů
příkon 47 W bez předehřevu, 110 W s předehřevem vody
rozměry (dך×v) 30,8 × 16,5 × 32,5 cm
vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon 500 g/h
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódU350

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO U350 (PDF, 2 MB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru