774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO U650

BONECO U650

BONECO U650 – Nový ultrazvukový zvlhčovač vzduchu špičkové kvality, s moderním designem a s vysokým výkonem při extra tichém chodu. Zvlhčovač je vybaven užitečnými funkcemi jako jsou časovač, multifunkční displej, automatické vypnutí při vyprázdnění nádrže apod.
BONECO U650 - detail ovládacího panelu bílého provedení (BONECO U650w)BONECO U650 - detail sejmutí zásobníku vody a vyšroubování filtrační demineralizační patronyBONECO U650 - detail prostoru ultrazvukového měniče, dobře je vidět kromě měniče také stříbrná ionizační tyčinka, plovák snímače hladiny a čistící kartáčekBONECO U650 - další detailní pohled na vybavení zvlhčovače (ultrazvukový měnič, stříbrná ionizační tyčinka, plovák snímače hladiny, čistící kartáček)

Nový ultrazvukový zvlhčovač vzduchu špičkové kvality, s moderním designem a s vysokým výkonem při extra tichém chodu. Zvlhčovač je vybaven užitečnými funkcemi jako jsou časovač, multifunkční displej, automatické vypnutí při vyprázdnění nádrže apod.

Zvlhčovač vzduchu U650 patří do rodiny zvlhčovačů BONECO. Tento nadčasový přístroj vytvoří skvělou atmosféru v domácnostech, školách, kancelářích a dalších prostorách do 60 m². Jistě vás překvapí svým extra tichým chodem. Mezi nesporné výhody patří zásobník na vodu o objemu 5 l a multifunkční LED displej, který barevně zobrazuje veškeré provozní parametry. Regulovat můžete jak vlhkost vzduchu (v krocích po 5%), tak zvlhčovací výkon. Nabízí se také využití časovače, který lze nastavit v rozmezí 1 – 8 hodin provozu.

Boneco U650 se může pochlubit velkým výkonem až 400 g/hod, v případě zapnutí funkce předehřevu vody dokonce 550 g/hod. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených režimů „AUTO“ a „SLEEP“ pro nerušený spánek.

V přístroji je použita nová membrána pro tvorbu mlžiny. Její povrch je z titanu, což zajišťuje delší životnost a zvýšenou odolnost.

Snadné a intuitivní ovládání, čištění i doplňování vody jsou samozřejmostí.

Popis ultrazvukového zvlhčování:
Díky vysokofrekvenční technologii se voda přemění na jemnou mlhu, která je odváděna ventilátorem do okolního vzduchu. Výstupní mlžinu si stiskem tlačítka můžete nastavit na vlažnou, nebo příjemně teplou. Předehřev vody v malé komůrce přivede vodu na teplotu cca 80 °C. Výstupní pára má teplotu okolo 40 °C. To je výhodné zejména v chladných měsících, kdy takto příjemně teplá pára neovlivňuje teplotu v místnosti.

Produktové video:

Vlastnosti BONECO U650:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

A250 Aqua Pro – demineralizační patrona omezuje tvorbu vodního kamene a tím brání poškození přístroje. Aktivní uhlík absorbuje nečistoty a odstraňuje zápach z vody. Výrazně snižuje tvrdost vody.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

Produktové video:

_____________­________________________­_______________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu vytváří pomocí vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru z vody mikrokapičky – tzv. mlžinu. Ventilační systém tuto mlžinu vyfukuje do místnosti, kde se jejím odpařením zvyšuje vlhkost vzduchu. Z přístroje vychází jemná, rovnoměrná a jasně viditelná mlha. Ultrazvukové zvlhčovače jsou u spotřebitelů nejoblíbenější, protože mají nízkou spotřebu energie a nízkou hlučnost. Nejvýkonnější zvlhčovače vzduchu jsou obvykle ultrazvukové. Je však třeba dbát na hygienu přístroje a nevyužitou vodu v nádržce měnit před dalším zvlhčováním za čerstvou. Případné bakterie rozmnožené ve stojaté vodě by se totiž mohly dostávat do vzduchu.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 4 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 5,5 litru
příkon 29 W / 32 W / 110 W
rozměry (dך×v) 28 × 24 × 35,5 cm
vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon 400 g/h bez předehřevu, 550 g/h s předehřevem vody
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódU650

 

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru