774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO U7147

BONECO U7147

BONECO U7147 – Komfortní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z rodiny Boneco navodí příjemné domácí prostředí. U700 je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dýchat zdravý vzduch. Je vybaven několika užitečnými funkcemi a bohatým příslušenstvím.
BONECO U7147 - celkový pohled na bílou variantu (označení BONECO U7147w) v provozuBONECO U7147 - celkový pohled na černou variantu (označení BONECO U7147b) v provozuBONECO U7147 - výstup vodního aerosolu z výstupní trysky je možné nasměrovat požadovaným směrem ze dvou trysek, na tomto obrázku sjou obě trysky otočeny stejným směrem…BONECO U7147 - …a zde jsou výstupní trysky vůči sobě otočeny o 180°BONECO U7147 - deailní pohled na displej a ovládací panel bílé variantyBONECO U7147 - deailní pohled na displej a ovládací panel černé variantyBONECO U7147 - deailní pohled na ultrazvukový měnič, dále je dobře vidět plovák snímače hladiny, stříbrná ionizační tyčinka a čistící kartáček

Komfortní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z rodiny Boneco navodí příjemné domácí prostředí. U700 je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dýchat zdravý vzduch. Je vybaven několika užitečnými funkcemi a bohatým příslušenstvím.

Zvlhčovač vzduchu BONECO U7147 je moderní přístroj s bohatým vybavením, pohodlným a logickým ovládáním. Je vybaven hygrostatem s digitálně nastavitelným ovládáním, časovačem s rozsahem nastavení doby chodu 1–8 hodin nebo nepřetržitého provozu. Výkon můžete vybrat ze třech přednastavených úrovní. Pro klidný spánek je zde extra tichý režim „SLEEP“. Funkce předehřevu vody zvyšuje zvlhčovací výkon a zároveň zaručuje její hygienickou nezávadnost. Ve zvlhčovači je použita inovovaná membrána – měnič s vyšší životností.

Ultrazvuková technologie Ultrazvuková technologie přeměňuje vodu na jemnou mlhu. Ventilátor ji vypouští do okolního vzduchu. Boneco U7147 umožňuje nastavení studené nebo teplé výstupní mlžiny.

Produktové video:

Vlastnosti zvlhčovače Boneco U7147:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

A250 Aqua Pro – demineralizační patrona omezuje tvorbu vodního kamene a tím brání poškození přístroje. Aktivní uhlík absorbuje nečistoty a odstraňuje zápach z vody. Výrazně snižuje tvrdost vody.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

Produktové video:

_____________­________________________­______________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu vytváří pomocí vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru z vody mikrokapičky – tzv. mlžinu. Ventilační systém tuto mlžinu vyfukuje do místnosti, kde se jejím odpařením zvyšuje vlhkost vzduchu. Z přístroje vychází jemná, rovnoměrná a jasně viditelná mlha. Ultrazvukové zvlhčovače jsou u spotřebitelů nejoblíbenější, protože mají nízkou spotřebu energie a nízkou hlučnost. Nejvýkonnější zvlhčovače vzduchu jsou obvykle ultrazvukové. Je však třeba dbát na hygienu přístroje a nevyužitou vodu v nádržce měnit před dalším zvlhčováním za čerstvou. Případné bakterie rozmnožené ve stojaté vodě by se totiž mohly dostávat do vzduchu.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 3 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 5 litrů
příkon 27 - 42 W bez předehřevu, 140 W s předehřevem vody
rozměry (dך×v) 24 × 26 × 31 cm
vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon 400 ml/hod bez předehřevu, 550 ml/hod s předehřevem vody (na 80 °C)
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódU7147

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO U7147 (PDF, 363 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru