774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO W2055D

BONECO W2055D

BONECO W2055D – Také už Vás nebaví suchý vzduch, dýchací potíže a vysušená pokožka? Vyřešte to jednoduše s diskovým zvlhčovačem a pračkou vzduchu Boneco, který se postará o komplexní úpravu vzduchu a vytvoří příjemné přírodní prostředí v domácnosti. Dýchejte zdravě.
Diskový zvlhčovač vzduchu BONECO 2055D - celkový pohled z perspektivy prozrazuje moderní zaoblené tvary a jednoduché ovládání s přehledným displejem, pod pláštěm se skrývá zvlhčovací výkon až 300 ml/hod, jednoduché ovládání a údržba a mimořádně levný provoz2055D - čelní pohled, při výrobě byly použity kvalitní materiály a komponenty s dlouhou životností, přístroj je zkonstruován pro nepřetržitý provoz2055D - elegantní vzhled ladí s moderním interierem, vstup vzduchu zeshora a výstup vzduchu z boku musí zůstat volný z důvodu rovnoměrného proudění vduchu2055D - detailní pohled na ovladač a displej prozrazuje snadné a intuitivní ovládání, na displeji je zobrazena aktuální vlhkost v prostoru, otočný přepínač slouží jako hlavní vypínač a zároveň přepínač dvou výkonových stupňů, tlačítky se symboly šipek se nastavuje požadovaná vlhkost2055D - zásobník na zadní straně přístroje má objem 4,5 litru, je snadno přístupný2055D - konfigurace přístroje po sejmutí vrchní části, soustava disků na hřídeli s hnacím ozubeným kolem, zásobník vody a fialový zásobník na aromatický olej (dopručuje se nakapat na vatu a vložit do tohoto zásobníku)2055D - pohled zvrchu po sejmutí horního dílu, v základové vaně je umístěna soustava disků, fialový zásobník na aromatickou látku a v levé části ionizační stříbrná tyčinka, která zajišťuje hygienickou a mikrobiologickou nezávadnost vody v přístroji2055D - spodní část aroma zásobníku slouží jako klíč k povolení zajišťovacího dílu na hřídeli disků, pootočením se tento díl uvolní a disky je možno po jednom vyndat z hřídele a jednotlivě vyčistit2055D - pohled na sestavu disků po sejmutí zajišťovacího dílu, nyní lze disky po jednom sejmout z hřídele, v levém dolním rohu je zásobník na aroma oleje, který slouží jako klíč k povolení a zajištění disků na hřídeli2055D - v levé ruce obsluhy vidíte zajišťovací matku disků, která po povolení a sejmutí zůstala v klíči (ve spodním straně aroma zásobíku), disky lze nyní po jednom sejmout z hřídele2055D - detail struktury povrchu otočných zvlhčovacích disků, ze kterého je patrná konstrukce s hrubým povrchem, která zvětšuje plochu disku, a soustavu drážek pro transport vody i do vnitřní části disku

Také už Vás nebaví suchý vzduch, dýchací potíže a vysušená pokožka? Vyřešte to jednoduše s diskovým zvlhčovačem a pračkou vzduchu Boneco, který se postará o komplexní úpravu vzduchu a vytvoří příjemné přírodní prostředí v domácnosti. Dýchejte zdravě.

Spolehlivý diskový zvlhčovač a pračka vzduchu BONECO W2055D každého překvapí svým velkým výkonem při velice nízké spotřebě elektrické energie. Jeho velkou předností je výjimečně tichý provoz díky speciálnímu ventilátoru. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených režimů – klasický denní a speciální noční režim. Snadné čištění a doplňování vody je samozřejmostí.

Zvlhčovač disponuje dotykovým ovládáním na přehledném displeji a vestavěným hygrostatem. Díky nadčasovému a elegantnímu designu se hodí do každé domácnosti nebo kanceláře.

Popis zvlhčování pomocí disků:
Pračky vzduchu zvlhčují a promývají vzduch, aniž by bylo nutné dokupovat další filtrační materiály. Provoz je velice ekonomický. Moderní a efektivní koncepce zvlhčování obsahuje 16 syntetických zvlhčovacích disků. Tyto Speciálně texturované disky se otáčí ve vodě a předávají vlhkost do vzduchu. Voda působí jako přírodní filtr, který zbavuje vzduch nečistot (např. prach, pyl a další částice). Samoregulační princip odpařování zajišťuje správnou vlhkost v místnosti. Pračky vzduchu mohou být používány po celý rok. Vzhledem k jejich přirozenému principu zvlhčování a čištění, bez potřeby doplňkových látek, jsou mimořádně vhodné pro alergiky.

Hlavní výhody:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Model s označením W2055D je totožný s modelem se starším označením 2055D.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

_____________­________________________­_______________________

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?
Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Proč si pořídit čističku vzduchu?
V průběhu jednoho dne se nadechneme až 20 000 x, plícemi projde více než 15 kg vzduchu. Jaký je ale vzduch, který dýcháme? Kdysi bylo jednoduché otevřít okno a vpustit čistý, zdravý a svěží vzduch, ale dnes je to spíše riziko. Díky vzrůstajícím cenám energií šetříme teplem, izolujeme budovy a utěsňujeme okna. Tím se v našich domech i na pracovištích hromadí látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. Většinu našeho času trávíme v místnostech a v budovách. Vzduch uvnitř budov bývá znečištěn až 10× víc než ovzduší ve velkých městech. Znečištěný vzduch obsahuje ojediněle i karcinogenní lát­ky.

Diskové zvlhčovače vzduchu – vlhkost vzniká na odstředivých discích speciálně upravených pro mechanické odpařování vzduchu. V kombinaci s ionizací vzduchu tyto disky nejen zvlhčují čistou párou, ale zároveň zachytávají nečistoty ze vzduchu do velikosti 1,5 mikronu. Diskové zvlhčovače vzduchu mají velmi ekonomický provoz – nízký příkon a žádné výměnné filtry. Musí se jen jednou za 5 dnů provozu provést údržba (čištění) přístroje, která ovšem nezabere více než 5 minut.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 5,9 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 4,5 litru
objem vany na dně 2,5 litru
příkon 14 - 25 W
rozměry (dך×v) 36 × 36 × 36 cm
vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon až 300 g/hod
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódW2055D

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO W2055D (PDF, 323 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru