774 162 396
> Titulní stránka > Archiv > BONECO W490

BONECO W490

BONECO W490 – Nová disková pračka vzduchu BONECO W490 s digitálním ovládáním je kvalitním přístrojem pro zvlhčování vzduchu, částečně také čistí vzduch od prachu a pylů.
Diskový zvlhčovač vzduchu BONECO W490 - celkový pohled z perspektivy, na čelní straně je dotykový ovládací panel, zeshora vstup vzduchu a z bočních stran výstup zvlhčeného a vyčištěného vzduchuW490 - povrchová úprava  v provedení vysoký lesk nejvíce vynikne při čelním pohleduW490 - umístěte přístroj tak, aby nebylo omezeno proudění vzduchu z boku a zeshoraW490 - na detailu dotykového ovladače vidíte hodnotu vlhkosti v prostoru, v levém sloupci tlačítek nastavení výkonu a hlavní vypínač, v pravém sloupci tlačítka nastavení úrovně vlhkostiW490 - zásobník na vodu o objemu 4 litry je snadno přístupný na zadní straně, doplňujeme vždy studenou čerstvou vodovodní vodu, do vody ani do zásobníku nepřidáváme žádné příměsi ani esenciální olejeW490 - na dně vany je uložena stříbrná ionizační tyčinka, která brání životu všem mikroorganismům a zajišťuje hygienickou nezávadnost vody, obsah vody ve vaně je 3 litry, společně se zásobníkem činí celkový objem vody v přístroji 7 litrůW490 - na detailu soustavy otočných disků vidíte uložení sestavy a povrchové zpracování disků, ty jsou vyrobeny tak, aby měly co největší plochu, pro snadné čištění a údržbu lze celou sestavu rozebrat na jednotlivé disky

Nová disková pračka vzduchu BONECO W490 s digitálním ovládáním je kvalitním přístrojem pro zvlhčování vzduchu, částečně také čistí vzduch od prachu a pylů.

Zvlhčuje a čistí vzduch přirozeným principem studeného zvlhčování

Moderní pračka vzduchu je vybavena pokročilou digitální technologií ovládání. Efektivně zvlhčuje vzduch principem studeného odparu. Uvnitř přístroje W490 se ve vodní lázni otáčejí zvlhčovací disky. Tím se vzduch přirozenou cestou zbavuje nečistot podobně jako když se vzduch v přírodě čistí deštěm. Pračka vzduchu odstraňuje nečistoty jako prach, pyl a pachy vázané na částice ze vzduchu. Svým výkonem pračka vzduchu W490 plně postačuje pro zvlhčení vzduchu v prostorech do 50 m2.

Ovládání zajišťuje intuitivní digitální dotykový displej, má hydrostat s nastavením úrovně zvlhčování od 30 do 70 % relativní vlhkosti nebo možnost nepřetržitého provozu. Automatické vypnutí v případě prázdného zásobníku vody, auto-dim funkce pro noční použití. Rychlé zobrazení aktuální vlhkosti v místnosti po zmáčknutí tlačítka, i když je přístroj vypnutý. Připomínání údržby (výměna ISS, čištění, indikátor doplňování vody). Přirozená autoregulace udržuje optimální relativní vlhkost při libovolné teplotě vzduchu. Díky tomu je přístroj velmi vhodný pro astmatiky a alergiky.

Mimořádně levný provoz, nepotřebuje spotřební materiály ani filtry

Vysokou funkční efektivitu umocňuje použití kvalitních komponentů a dílců, tím je zaručena i spolehlivá dlouhodobá funkce a vysoká životnost. Velice levný rovoz je dán nízkou spotřebou el. proudu (18 W) a skutečností, že ke své plné funkci přístroj nepotřebuje žádný spotřební materiál ani filtry. Doporučujeme používat pouze stříbrnou ionizační tyčinku, která zajistí 100% biologickou čistotu vody (je součástí balení).

Snadná údržba a obsluha

Diskové pračky / zvlhčovače vzduchu nejsou náchylné na kvalitu vody, je možné používat běžnou vodu z veřejné vodovodní sítě. Model W490 má průhledný zásobník na vodu, u kterého je na první pohled vidět množství vody v přístroji. Doplňování vody je snadné. Konstrukce a zpracování odpovídá požadavkům na jednoduchou obsluhu i údržbu a maximální funkčnost. Čistící režim zaručuje pohodlné odvápnění čističky vzduchu.

Stříbrní ionizační tyčinka (ISS – Ionic Silver Stick) využívá antimikrobiálních vlastností stříbra. Zajišťuje hygienickou nezávadnost a dlouhodobou optimální kvalitu vody. ISS začne působit okamžitě po kontaktu s vodou. Není závislá na elektrickém proudu, funguje, i když je pračka vzduchu vypnutá. ISS je určena výhradně pro použití ve zvlhčovačích vzduchu.

CalcOff je prostředek k odstranění vodního kamene. Jedná se o prášek rozpustný ve vodě určený k provádění čistícího režimu. 1 balíček tohoto prostředku je součástí balení přístroje.

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 6 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 4 litry
objem vany na dně 3 llitry
příkon 18 W
rozměry (dך×v) 33,6 × 32,3 × 40,7 cm
vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
záruční doba 2 roky
zvlhčovací výkon až 300 g/hod
výrobceBONECO Healthy Air (Švýcarsko)
kódW490

 

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod BONECO W490 (PDF, 728 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru