774 162 396
> Titulní stránka > Nabídka pro > Stop mrtvici! > Rossmax Automatický Tlakoměr X5 s technologií Bluetooth

Rossmax Automatický Tlakoměr X5 s technologií Bluetooth

Rossmax Automatický Tlakoměr X5 s technologií Bluetooth – Jediný tlakoměr na trhu, který detekuje všechna hlavní rizika vzniku mrtvice. Je vybaven technologií Bluetooth, takže nebudete potřebovat žádné jiné kabely.

Jediný tlakoměr na trhu, který detekuje všechna hlavní rizika vzniku mrtvice. Je vybaven technologií Bluetooth, takže nebudete potřebovat žádné jiné kabely.

Už jste slyšeli o tlakoměru, který dokáže změřit atriální fibrilaci, což je jedna z nejčastějších příčin mozkové mrtvice? Chraňte sebe i své blízké a pořiďte si tlakoměr Rossmax X5, který jako jediný na trhu dokáže změřit tuto příčinu již během prvního měření. Automatický tlakoměr Rossmax X5_BT je vybaven technologií Bluetooth, takže již nepotřebujete žádné kabely. Jednoduše si stáhněte na Google Play nebo Apple Store zdarma aplikaci Rossmax a spravujte data přímo ve svém chytrém telefonu. Návod na stažení aplikace a dat do telefonu najdete dole (pdf soubor).

Tlakoměr Rossmax X5 je komplexní přístroj pro kontrolu krevního tlaku a kontrolu všech forem srdečních arytmií. Detekuje běžnou arytmii (nepravidelný srdeční tep), fibrilaci síní a předčasné srdeční kontrakce. Díky této unikátní kombinaci funkcí jde o jediný tlakoměr na trhu, který je určen k přímé prevenci rizik spojených se vznikem mozkové mrtvice.

Produktové video:

Vlastnosti tlakoměru:

Proč si vybrat tlakoměr Rossmax X5?
Kromě měření tlaku detekuje také srdeční arytmii, atriální fibrilaci a předčasné srdeční kontrakce. Tlakoměr vyhodnocuje průměr ze tří měření a týdenní, ranní a večerní průměry z naměřených hodnot. Je určen pro 2 stálé uživatele, má paměť na posledních 120 měření, u kterých uvádí také datum a čas. Speciální režim „HOST“ slouží pro měření tlaku jinému uživateli, kdy se naměřené hodnoty neukládají do paměti.

Rossmax X5 je vybaven tzv. „Chytrou manžetou“, která detekuje její správné nasazení a pohyb ruky během měření, čímž se vyvarujete nesprávným výsledkům měření. Manžeta je bezlatexová a kónická, takže správně padne na měřenou paži. Je vhodná pro obvod paže 24 – 40 cm, díky tomuto velkému rozptylu odpadají problémy s nepadnoucí manžetou.

Součástí tlakoměru je pouzdro se zipem, do kterého snadno uložíte tlakoměr na cesty. Adaptér není součástí balení.

Cévní mozková příhoda
Neboli mrtvice – patří mezi nejčastější příčiny úmrtí. Ročně u nás toto onemocnění potká bezmála 40 000 lidí, z nichž 40% do jednoho roku zemře. Ze zbylých 60% je téměř polovina trvale invalidní. Dle statistiky prodělá ročně CMP jeden ze čtyř mužů a jedna z pěti žen žijících do 85 let. Více než 20% případů mrtvice má na svědomí nejčastější srdeční arytmie – fibrilace síní, jinak také atriální fibrilace (AF).

Měření krevního tlaku
Při měření krevního tlaku mají na výsledné hodnoty vliv i různé faktory jako pohyby svalů, kašel, mluvení či sledování TV. Zkreslit hodnoty ale můžou i psychické projevy jako jsou stres, napětí nebo srdeční arytmie různého původu. Pro naměření správných hodnot je tedy důležité zůstat během měření a několik minut před měřením samotným naprosto v klidu. V případě užívání léků na udržení správných hodnot krevního tlaku se doporučuje vést si pravidelně záznamy z měření, které předložíte Vašemu lékaři. Nikdy neměňte lékařem předepsané dávkování léků na základě Vašich měření! Podrobně je zkonzultujte s lékařem. Lékaři doporučují pravidelnou kontrolu krevního tlaku v domácích podmínkách, kde výsledné hodnoty neovlivní syndrom bílého pláště, který je vyvolán stresem v lékařské ordinaci. A jak na samotné měření tlaku? Jak je psáno již v úvodu, několik minut před měřením zůstaňte v klidu. Nasaďte manžetu na levou paži. Manžeta by měla být přibližně ve stejné výšce jako srdce. Na tlakoměru stiskněte knoflík pro spuštění měření a vyčkejte na výsledek.

Švýcarská firma Rossmax působí na trhu již od roku 1988. Řadí se mezi lídry světového trhu v oblasti péče o zdraví. Své produkty dodává do více než 80 zemí na celém světě. Rossmax ručí za provotřídní kvalitu svých produktů. Stojí u jejich vývoje a používá nejnovější technologie při samotné výrobě. Portfolio produktů a služeb sestává ze zdravotnických produktů v oblasti Fitness, Obezity, Hypertenze, Péče o dýchací cesty, Měření teploty a Terapie teplem. Klíčem k úspěchu je především orientace na zákazníka a jeho potřeby.

hmotnost 248,6 g
napájení 4 × mikro tužková baterie 1,5 V, LR03, vel. AAA, volitelně napájecí adaptér
přesnost měření Tlak: ± 3 mmHg, Puls: ± 5% z měřené hodnoty
rozměry (dך×v) 96 x 139,7 x 63,2 mm
rozsah měření Tlak: 30 - 260 mmHg, Puls: 40 - 199 tepů/min
třída ZP IIa
záruční doba 5 let
výrobce
kódX5_BT

 

dostupnostskladem
cena s DPH2370 Kč

Ke stažení

Návod ve formátu PDF Návod Rossmax Automatický Tlakoměr X5 s technologií Bluetooth (PDF, 425 kB)

Leták ve formátu PDF Leták Rossmax Automatický Tlakoměr X5 s technologií Bluetooth (PDF, 620 kB)

 

 

 

 

Rychlý dotaz
2007–2016 © BONECO CR, info@boneco-cr.cz | Archiv webmaster | nahoru