Blog

Rubriky blogu

Všechny články jsme rozdělili do několika kategorií, neboli rubrik. Teď už je na vás, o které kategorii se chcete dozvědět více informací.

Blog - zvlhčovače vzduchu

Nejnovější články

Terapie teplem a světlem

26. 10. 2023

 

 

K sepsání článku nás vedlo sychravé podzimní počasí. Kdo by se nechtěl v tomto nečase pořádně zahřát? K tomu vám nejlépe poslouží elektrické dečky, termofory a lampy, které imitují denní světlo.

 

Pro lepší orientaci jsme také vytvořili přehledné porovnání produktů a všech jejich nejdůležitějších parametrů.

Porovnání parametrů inhalátorů

25. 7. 2023

 

V rozsáhlé nabídce inhalátorů je někdy složité se vyznat, které parametry a funkce jsou pro vás nejpřínosnější. Díky této přehledné tabulce se již v parametrech inhalátorů neztratíte…

Zkombinujte zvlhčovač a čističku vzduchu

23. 6. 2023

 

Díky kombinovaným přístrojům již nemusíte mít doma zvlášť zvlhčovač a zvlášť čistič. Nyní můžete získat vše pouze v jednom přístroji!
Dokonale čistý vzduch bez potřeby dokupování filtrů.
A jakým způsobem tyto přístroje fungují? To vše se dočtete v našem článku.

Čističky vzduchu a jejich použití

4. 5. 2023

Poslední dobou roste obliba mobilních čističek vzduchu s kvalitními HEPA filtry. Jsou pořizovány do bytů, kanceláří, škol či školek. A zdaleka nejen tam. Pojďme si říci, proč tomu tak je a jaké je jejich nejčastější využití v praxi.

Proč si pořídit čistič vzduchu?

10. 6. 2020

 

Zamysleme se, jaký vzduch vlastně dýcháme. A není to malý objem, který během jednoho dne projde našimi plícemi. Nebylo by dobré je alespoň doma tolik nezatěžovat?