O nás

Záleží nám na tom, abychom svým klientům přinesli nejlepší komfort a zajistili co možná nejlepší výsledek práce.

Vize

Chceme nadále prohlubovat své znalosti a přizpůsobovat se trendům ve všech oblastech našeho podnikání.

Hodnoty

Naší nejdůležitější misí je spokojený zákazník. Díky vašim potřebám, dotazům a přáním máme možnost se neustále zdokonalovat.

“Pouze silná společnost dokáže obstát na trhu přes 30 let. Jsme rádi, že můžeme být s vámi.”

Ing. Ivan Klusáček

O nás

Společnost Boneco CR, s.r.o. vznikla v roce 1993. Tehdy jsme začali spolupracovat se švýcarskou firmou Boneco, která je lídrem ve výrobě čističů a zvlhčovačů vzduchu. S touto společností jsme tedy od úplných prvopočátků. Stali jsme se výhradními dovozci čističů a zvlhčovačů vzduchu firmy Boneco pro český a slovenský trh.


Dalším velkým krokem pro nás byla spolupráce se značkou Microlife. Firma Microlife vyrábí zdravotnické prostředky jako jsou tlakoměry, inhalátory, teploměry atd. Rozšířili jsme tedy portfolio o tuto významnou komoditu.


V neposlední řadě jsme vybojovali zastoupení belgické značky Lanaform. Tím jsme získali další oblast naší nabídky, kterou je „krása“. Produktová nabídka Lanaform je široká. Nabízí masážní přístroje, kosmetická zrcátka, manikúry a pedikúry, vyhřívané dečky, přístroje pro péči o tělo a obličej, aromadifuzér, ale také čističe a zvlhčovače vzduchu.


Během let jsme vyzkoušeli spolupráci s dalšími významnými firmami, jako např. Dr. Frei, Laica, Sanup, Body Form apod.
Po dlouholetých zkušenostech jsme ustálili spolupráci se stabilními firmami, díky kterým můžeme nabízet kvalitní produkty: