Čističky vzduchu

Čerpejte informace z našich článků, ve kterých se věnujeme čističkám vzduchu. Jaké jsou druhy? Jaké se v nich používají filtry? Jakou čističku vybrat? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v našich článcích...

Porovnání čističek vzduchu

12. 8. 2021

 

 

Přehled všech parametrů čističek vzduchu v jedné tabulce poslouží v lepší orientaci mezi jednotlivými produkty.

 

Pokud přemýšlíte o koupi čističky vzduchu, tabulka vám určitě pomůže.

Čističky vzduchu a jejich použití

4. 8. 2020

 

Poslední dobou roste obliba mobilních čističek vzduchu s kvalitními HEPA filtry. Jsou pořizovány do bytů, kanceláří, škol či školek. A zdaleka nejen tam. Pojďme si říci, proč tomu tak je a jaké je jejich nejčastější využití v praxi.

Proč si pořídit čistič vzduchu?

10. 6. 2020

 

Zamysleme se, jaký vzduch vlastně dýcháme. A není to malý objem, který během jednoho dne projde našimi plícemi. Nebylo by dobré je alespoň doma tolik nezatěžovat?

Čističky vzduchu a jejich účinnost proti virům

10. 5. 2020

 

 

V poslední době dostáváme čím dál více dotazů na téma účinnost čističek vzduchu proti virům, tak se na to pojďme podívat…

6 typů pro snadný výběr čističky vzduchu

1. 5. 2020


Přemýšlíte o koupi čističky vzduchu, ale nevíte, kterou z nepřeberné nabídky zvolit? V článku se dozvíte, jaké typy čističek jsou na trhu. Dle zjištěných parametrů (velikost čištěné místnosti, druh filtru, požadovaná hlučnost a výkon) již snáze vyfiltrujete čistič, který pro vás bude nejvhodnější.